Langai iš aliuminio – naujas būdas pagerinti namu energijos efektyvumą

langaiKai statomės naują namą, arba remontuojame seną, pirmiausia pradedame galvoti, kad reikia pasikeisti langus. Daugelis žmonių Lietuvoje dabar renkasi plastikinius langus, tačiau, prieš priimdami sprendimą, pirmiausia apgalvokite ir kitas galimybes. Daug kas pamiršta, kad aliuminio langai Vilniuje taip pat gali tapti puikiu pasirinkimu. Tam priežasčių yra daug: jie labai funkcionalūs, šiuolaikiško dizaino, nors ir brangesni už plastikinius, tačiau jie yra ekonomiškai efektyvesni. Aliuminio langai daugelyje šalių atitinka griežtesnius reikalavimus, todėl jie ir yra brangesni.

Aliuminio langų stiklai energiją taupo labiau, nei aliuminio rėmas. Šilumos nuostolius galima dar labiau sumažinti, jei nuolat palaikysime langų švarą ir juos prižiūrėsime. Energetikos kodus geriausia atitinka dvigubi arba trigubi stiklai. Jei gyvenate šaltesnio klimato vietoje – rinkitės trigubo stiklo paketus. Tik atminkite, kad trigubo stiklo langai turi subtilų atspalvių skirtumą.

Aliuminio langai Vilniuje gali būti pagaminti kartu su mediena. Tačiau reikia žinoti, jei pasirinksite tokius langus, reikia palikti teisingo pločio tarpelį tarp medienos sluoksnio ir aliuminio rėmo. Tas yra reikalinga, kad nesikauptų drėgmė ir rėmo nepaveiktų oro temperatūra. Kai montuosite langus gerai apgalvokite ir namų eksterjero detales. Įsistačius langus gali tekti papildomai suremontuoti išorines namo plytas, ar kitas namo statybai panaudotas medžiagas. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie interjerą. Po langų įstatymo visada tenka patobulinti sienas aplink juos, nes dalis jų būna išgriautos. Jei sienos buvo dažytos, reikės papildomai jas nudažyti, arba tapetuoti. Geriausia bus, jei pirmiausia įsistatysite langus, o tik po to atliksite remonto darbus. Jei remontas namuose jau yra atliktas, o nauji langai jį apgadino, atsiranda puiki proga, pavyzdžiui, persidažyti visas sienas.

Svarbiausia yra rasti gerus meistrus, kurie gali kokybiškai įstatyti aliuminio langus. Ne kiekviena įmonė užsiima būtent aliuminio langų montavimu. Todėl pirmiausia paieškokite tokių įmonių internete. Būtinai paskaitykite įvairius atsiliepimus, peržvelkite kainoraščius ir tik tada spręskite, kurią bendrovę pasirinkti. Geri meistrai taip pat visada galės suteikti ir profesionalias konsultacijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *