Plastikinių langų gumų keitimas

Plastikinių langų gumų keitimas, kurie yra sumontuoti tarp atvartų ir lango konstrukcijos rėmo. Tokiu būdu jūsų namai bus apsaugoti nuo drėgmės, triukšmo ir šalto oro. Tarpinės yra gaminamos iš ypatingos gumos, kuri yra labai atspari, tačiau su laiku dažniausiai dėl netinkamos priežiūros šios gumos praranda savo savybes. Kada gi yra reikalingas plastikinių gumų keitimas ir specialistų kvietimas? Jei jūsų namuose išaugo triukšmo lygis arba pučia skersvėjis, tokiu atveju tai yra pirmieji požymiai, kad langų tarpinės susidėvėjo, prarado savo elastingumą. Ar reikia pakeisti tarpines galima nuspręsti apžiūrėjus langą. Normali langų tarpinė turi būti minkšta ir elastinga, bei turi ryškią, riebią spalvą. Jei tarpinė yra supresuota, yra nešvari ir sausa, tokiu atveju ji turi būti pakeista. Kai yra perkami nauji langai daugelis mano, kad 30 metų garantija pašalina  būtinybę atlikti kokius nors papildomus darbus kalbant apie jų priežiūrą. Tačiau plastikinių langų tarpinių tarnavimo laikas nebus ilgesnis nei 4 metais ir priklauso nuo temperatūros režimų, nuo slėgio svyravimo ir kitų faktorių. Įprastai langų tarpinių keitimas įvyksta kas tris metus. Plastikinių langų tarpinės tai yra barjeras, kuris žmones gali apsaugoti nuo to kas vyksta gatvėje. Jos užtikrina langų konstrukcijos sandarumą uždaroje padėtyje.  Labai svarbu, kad tokie langai turėtų gerus elastingumo rodiklius, tai yra jos turėtų galimybę atsistatyti per ilgą laiką,po to kai jos buvo suspaustos.

Laikas ir ekstremali temperatūra, žinoma padarys savo darbą ir tuo atveju, kai langas jau pradžioje yra komplektuojamas labai kukliai dėl pačių įvairiausių priežasčių. Tačiau ir su laiku tarpinių savybės ženkliai sumažėja. Labai dažnai ši situacija yra pastebima naujos statybos konstrukcijose, kadangi yra atliekamas tapymas kalbant apie komplektaciją. Geriausia, kad remonto ir langų aptarnavimo darbai būtų padaromi iš karto, kai jūs juos nusipirkote. Tai suteikia galimybę pataisyti tam tikras klaidas, kurios gali sukelti gedimus. O kartais net nereikės daryti dvigubų darbų, kai reikės rūpintis langų apdaila. Kaip turi būti atliekamas plastikinių langų gumų keitimas? Langų tarpinių keitimas tai yra pakankamai paprasta procedūra. Ir jei jūs nusprendėte, kad reikia pakeisti tarpines savarankiškai tokiu atveju jums reikia žinoti kelis niuansus. Jums reikia atsižvelgti koks yra lango profilis ir reikia įvertinti kokios yra šiltinimo medžiagos. Antra, ką reikėtų padaryti tai įvertinti koks yra tarpų dydis profilio tarpuose.  Profilio tarpo dydis nėra universalus. Ir jūs išsiaiškinote viską apie šios konstrukcijos ypatybes tokiu atveju tikriausiai jums pavyks susitvarkyti su šia užduotimi.
            Jei jums yra reikalingas plastikinių langų gumų keitimas, kadangi nėra užtikrinamas pakankamas sandarumas tokiu atveju jums reikėtų pradžioje patikrinti koks yra uždarymo režimas, kuriame veikia jūsų lango furnitūra. Ir jei yra nustatyti reikiami furnitūros skaičiai, yra užtikrinamas maksimalus prispaudimas ir sandarumas tokiu atveju situaciją gali pakeisti langų gumų pakeitimas. Plastikinių langų gumų keitimas yra atliekamas keliais etapais. Pradžioje yra nuimama sena tarpinė, vėliau nuo nešvarumų yra išvalomi įvairiausi nešvarumai. Taip pat yra  nuimama konstrukcija nuo vyrių ir ji yra išrenkama. Naudojant specialius įrankius tarpai yra užpildomis specialiomis tarpinėmis. Gumos yra tvirtinamos patikimai, kad konstrukcija būtų maksimaliai sandari. Pagal stiklo perimetrą yra padengiamas permatomas silikoninis hermetikas. Tada, kai yra baigiami darbai yra surenkama lango konstrukcija ir ji vėl yra kabinama ant vyrių. Tačiau bet kokiu atveju geriau, plastikinių langų keitimą padėtų atlikti profesionalai, kurie išmano savo darbą. 

https://community.linksys.com/t5/user/viewprofilepage/user-id/765585

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *